Центр мистецтв та дозвілля

Виховання студентської молоді – це творчий процес, який здійснюється за активної участі самих студентів. У нашому коледжі створене творче середовище, яке здійснює потужний виховний вплив не тільки на студентів, а й на всіх, хто знаходиться у сфері його діяльності. Організовуючи і спрямовуючи студентське життя, адміністрація коледжу робить все для того, щоб створити і постійно відтворювати високу гуманітарну ауру, провідником якої має стати дійсно професійно підготовлений і духовно багатий спеціаліст.

DSC01417DSC_0015

 


Студент є центральною постаттю коледжу. Адміністрація зосереджує увагу на виховній роботі з студентською молоддю. Причому, не нав’язує студенту власну волю, а створює можливості для вияву його самостійності, самоорганізації, творчої активності.

Кожен студент має відчувати власну перспективу, зрозуміти й реалізувати своє “Я” – як індивідуальне, так і колективне. Реалізація студентського життя в коледжі спрямовується проведенням ефективних заходів дозвілля і відпочинку. Серед багатьох з них є щорічне проведення різноманітних конкурсів, квестів, огляду художньої самодіяльності студентів, “Днів Знань”, посвяти першокурсників до студентства коледжу, «День учителя», «День студента», «Новорічні свята», «День відкритих дверей», «День коледжу», «Міс коледжу», «Містер гуртожиток», «День здоров’я», «День захисника вітчизни» та багато інших цікавих заходів, які в нашому закладі перетворюються на концерти-шоу та концерти-вистави.

У коледжі накопичується досвід методів і прийомів, спрямованих на формування позитивних емоцій: це проведення відкритих виховних та інформаційних годин, творчих звітів, тематичних та розважальних вечорів, літературно-мистецьких свят, фестивалів тощо.

Формуванню активної життєвої позиції студентів сприяє робота в органах студентського самоврядування – студентської ради, члени якої залучаються до участі у формуванні керівних органів і планування роботи коледжу, беруть активну участь у підготовці та проведенні культурно-масових заходів, організують чергування по коледжу, гуртожитку, виходять з пропозиціями щодо заохочення студентів за успіхи у навчальній та громадській роботі.

Процес виховання в коледжі забезпечує єдність навчання, виховання, розвиток самовдосконалення майбутніх фахівців.

У коледжі діють спортивні секції з футболу, волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, гирьового спорту, шашок та шахмат.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви