Вітання директора

new year-62 обрізано02ДОРОГІ ДРУЗІ!

Вітаю Вас на сайті коледжу.  Звертаю  увагу, що ми змінили назву на КОЛЕДЖ  УПРАВЛІННЯ, ЕКОНОМІКИ і ПРАВА ПДАА.

 На сайті знаходиться інформація,  яка буде цікавою  як для майбутніх абітурієнтів та їх батьків,  так і для студентів та  випускників минулих років.

Абітурієнти зможуть ознайомитися із сьогоденням сучасної студентської молоді.  Для когось будуть цікавими сторінки нашої майже 70-літньої славетної історії.   Цікавого Вам перегляду у віртуальному просторі коледжу.

Моє слово до наших майбутніх студентів – абітурієнтів 2017 року.

Наш навчальний заклад добре знаний не лише на Полтавщині, а і у всій Україні!  Якщо Ви ініціативна та цілеспрямована особистість, яка мріє реалізувати себе у самостійному житті, ми запрошуємо Вас обрати одну із сучасних престижних спеціальностей у коледжі.  У нас є всі умови для набуття фахових знань із галузі права, менеджменту, економічних спеціальностей, агрономії.

 Висококваліфікований педагогічний колектив,  власна модернізована навчальна база, широке використання новітніх інформаційних технологій  забезпечать високий фаховий рівень вашої підготовки.

Вірю, що роки навчання у Коледжі управління, економіки і права ПДАА запам’ятаються  Вам на все подальше життя та стануть стартовим майданчиком у професійному  зростанні та громадянському становленні.

Запрошую випускників 9, 11 класів на навчання до коледжу. На Вас чекають незабутні студентські роки.


З повагою  директор коледжу

О.М.Козаченко

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian