Циклові комісії

Циклова комісія математики,  комп’ютерних технологій та інформаційної діяльності

DSC_4870

Худолій Іван Іванович – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист 

Кононец  Наталія Василівна, кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист

Пилипенко Людмила Олександрівна, викладач вищої категорії

Балюк Вікторія Олександрівна, магістр економічної кібернетики, викладач другої категорії


 Циклова комісія  технології та механізації с/г виробництва

 

rzHMjNCRxlY

Гордієнко Оксана Вікторівна – голова циклової  комісії, викладач першої категорії

Стегній Тетяна Миколаївна, викладач першої категорії

Рибалко Ніна Василівна, викладач вищої категорії

Стеценко  Дарина Миколаївна, спеціаліст

Коваленко Ірина Володимирівна, спеціаліст


 Циклова комісія     суспільно-гуманітарних дисциплін

DSC_4958

Колесник  Олена Володимирівна - голова  циклової комісії, кандидат історичних наук

Кононенко Тамара Михайлівна, кандидат філософських наук, викладач вищої категорії, викладач-методист

Козаченко Олена Михайлівна,  викладач вищої категорії, викладач-методист

Цюман Галина Миколаївна

Сорока Надія Павлівна

Мороз Наталія Володимирівна


  Циклова комісія економіки і організації виробництва

 IMG_0791

Біловод Раїса Тимофіївна – голова циклової комісії, викладач вищої категорії, викладач-методист 

Старченко Юлія Анатоліївна

Корилюк  Світлана  Іванівна

Кобилинська Марія Михайлівна

Міщенко Валентина Валеріївна

Кононенко Юлія Сергіївна

Коношенко Оксана Яківна

Павелко Наталія Іванівна

Олійник Тетяна Миколаївна


 Циклова комісія  юридичних дисциплін

_HupZVWpugs

 

Швидка Олена Михайлівна – голова циклової комісії, викладач першої категорії

Короткіх Владислав Олександрович, викладач першої категорії

Любченко Олександр Олександрович, викладач першої категорії

Скорик Світлана Василівна, викладач вищої категорії, викладач-методист

Купченя  Лідія Іванівна, кандидат юридичних наук, викладач першої категорії

Козаченко Юлія Анатоліївна, викладач першої категорії

Кострубяк Тетяна Валеріївна, викладач вищої категорії

Шеховцова Ольга Ігорівна, викладач другої категорії

Носальська Олена Леонідівна, викладач першої категорії

 


Циклова комісія  мовних дисциплін

DSC_2082

Литвинова Оксана Василівна – голова циклової комісії

Боцвін Юлія Олегівна

Дяченко Валентина Борисівна

Марюхніч Тетяна Вікторівна

Гармаш  Алла  Степанівна

Кальник Олександра Іванівна

Різуненко Наталія Григорівна


  Циклова комісія  фізичного виховання

SAM_2371

Литвинов Роман Олександрович – голова циклової комісії

Яременко Олександр Іванович

Сердюк Денис Олександрович

Заіченко Костянтин Вікторович

Щербань Іванна Василівна


 Циклова комісія фінансово-облікових дисциплін та оціночної діяльності

DSC_4978

Мось Михайло Іванович – голова циклової комісії, викладач першої категорії 

Коцегуб Наталія Володимирівна, викладач вищої категорії

Приставка Віта Миколаївна, викладач вищої категорії

Коломієць Анна Вікторівна, викладач вищої категорії

Шевченко Алла Олександрівна, спеціаліст


Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian