Практичне навчання

Увага!!! Шановні студенти! Ви можете пройти практику в найбільш інноваційному банку України!

Приват

Стратегічними напрямами розвитку аграрної освіти є досягнення збалансованості між попитом і пропозицією фахівців на ринку праці; розширення можливостей доступу для одержання вищої освіти; запровадження системи безперервної освіти; постійна робота з науково-педагогічними і педагогічними працівниками; суттєве поліпшення науково-методичного забезпечення; збереження і зміцнення навчально-матеріальної бази.51

Найважливішим напрямом роботи аграрних вищих навчальних закладів є оптимальне врахування зміни структури виробництва, типу власності підприємства під час визначення змісту навчання і практичної підготовки.

Це зобов’язує глибше аналізувати тенденції в європейській та світовій освіті. Водночас участь вищої освіти України в Болонських перетвореннях має бути спрямована лише на її розвиток і набуття нових якісних знань, а не втрату кращих традицій, зниження національних стандартів якості.

Одним із важливих положень Болонського процесу є орієнтація вищих навчальних закладів на кінцевий результат: знання й уміння випускників мають бути застосовані і практично використані, тобто випускники – працевлаштовані. Сьогодні змінилася парадигма освіти і це вже розуміють студенти. Майбутнє працевлаштування, у першу чергу, залежить від студента, його знань, умінь, мобільності, готовності навчатися впродовж життя.

praktika

Навчання в коледжі стимулює самостійність молодої людини, що в кінцевому результаті сприятливо впливає на розумові здібності та риси особистості. Чітко окреслена мета, вільна від зайвого опікування навчальна робота стимулює вироблення гнучкого творчого стилю мислення, потреби в самодостатності.

Сучасні технології в сільському господарстві, інформатизована соціальна сфера потребують фахівця з освітою як мінімум на рівні технікуму чи коледжу, спеціаліста з достатньою професійною підготовкою, практично зорієнтовану людину, яка вміє і теоретично розмірковувати, і практично матеріалізувати задумане.

Відповідно до сучасних вимог фахівець повинен володіти уміннями, прийомами і методами впровадження передової

технології, забезпечувати оптимальний режим роботи технологічного устаткування, постійно поглиблювати свої знання з економіки, маркетингу, права, уміти налагоджувати юридичні відносини з керівниками підприємств, банків, з податковими органами: бути готовим очолити господарство або його підрозділи, займатися підприємницькою діяльністю; володіти кількома робітничими професіями і при потребі підтвердити свої вміння на ділі.

Тому підготовка молодшого спеціаліста в коледжі відбувається у нерозривній єдності виробничого і навчального процесів і втілюється в різних видах практик, які становлять більше 60% всього змісту навчання.

 

Навчальна практика с землеробства та грунтознавтва

(зустріч з провідними фахівцями ПАФ Подоляка)

Той є вчителем, кого перевершив учень…Саме такою була зустріч головного агронома одного з передових господарств Полтавської області, Заслуженого працівника сільського господарства України – Білозіра Миколи Борисовича зі своїм вчителем Швецем Станіславом Антоновичем.

Студенти-технологи мали нагоду не лише ознайомитись з системою землеробства, сучасною технікою, а й із захопленням слухали розповідь провідного фахівця господарства про студентські роки.

Ознайомлювальна практика (практичне виїзне заняття 13-ТО групи)

18 вересня проведено практичне виїздне заняття в приватне сільськогосподарське підприємство ім.Калашника.

Студенти-технологи спостерігали за посівом озимих культур, ознайомились з машино-тракторним парком господарства, відвідали молочно-товарну ферму.

Навчальна практика з робітничої професії
(екскурсія на Харківський тракторний завод групи 33-ТО)

82 роки тому з конвеєра ХТЗ зійшов перший трактор. Нині трактори марки ХТЗ удосконалюються, щоб відповідати світовим стандартам.

Студенти коледжу з великою цікавістю ознайомились з технологією виготовлення деталей вузлів трактора, спостерігали за роботою головного конвеєра, де проходить процес зборки трактора.

Усіх вразили розміри цеху – довжина 800 метрів. На початку конвеєра встановлюється рама, яка повільно рухається. На неї робітники кріплять вузли, деталі і в кінці конвеєра готовий трактор своїм ходом виїжджає з цеху.

Після відвідання ХТЗ студенти познайомились із славетним містом Харковом. Пройшлися від найбільшого в Європі майдана по вулиці Сумській до парку ім.Горького. Парк вразив своєю красою і величчю.

Казкова територія, атракціони надовго залишаться в приємних спогадах студентів, які щиро вдячні адміністрації коледжу за цікаву та пізнавальну екскурсію.

Навчальна практика з технології виробництва продукції рослинництва

(групи 12-ОВ; 21-ОВ)

Навчальна практика з рослинництва для студентів-організаторів виробництва розпочалась із знайомства з господарством, яким керує колишній випускник коледжу, нині директор одного з передових господарств Полтавської області – Степаненко Іван Іванович, який напередодні отримав почесне звання Заслуженого працівника сільського господарства України. Викладачі та студенти коледжу привітали його з цією нагородою та висловили щиру подяку за плідну співпрацю та внесок у підготовку фахівців-аграріїв.

Екскурсія до Полтавської обласної державної насіннєвої інспекції

Студенти-технологи закріпили теоретичні знання з теми «Оцінка якості зерна» у Полтавській обласній державній насіннєвій інспекції.

Полтавська обласна державна насіннєва інспекція була створена в 1965 році з метою здійснення державного контролю за діяльністю суб’єктів усіх форм власності і господарювання у сфері насінництва. Їй підпорядковані міська та 25 районних державних насіннєвих інспекцій. Ці підрозділи виконують такі функції: визнають посівні якості насіннєвого матеріалу, проводять арбітражний аналіз, судову експертизу та апробацію сортових посівів.

Крім того в області функціонує служба агрономів-насіннєзнавців, фахівці якої здійснюють організацію виробництва високоякісного насіння сільськогосподарських культур, занесених до Державного реєстру сортів рослин.

 

 

Положення про проведення практики студентів [ЗАВАНТАЖИТИ]

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian