Особливості ДПА-2019

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 20 травня – 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА

  • для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:
  1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);
  2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

 

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про  отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.

 

Більше інформації: Український центр оцінювання якості освіти: www. testportal.gov.ua, Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти: www.zno-kharkiv.org.ua

Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. 

Додаткова  інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

43085176_2309904859294084_2541429275433631744_n

44260846_923171671214409_3163228857859833856_n

Оголошення !!!
ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІІ курсів на основі БЗСО

 

Н а г а д у є м о !!!

25 лютого 2019 року на сайті Харківського  регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі «Пробне ЗНО», «Особистий кабінет» розміщені запрошення – перепустки з адресами пунктів тестування для участі у пробному ЗНО 2019, додатком до запрошення є Картка учасника  пробного ЗНО 2019, яку учасник у пункті проведення пробного ЗНО надає для проставляння відміток про проходження пробного тестування. Запрошення та Картку необхідного  роздрукувати самостійно.

 З в е р н і т ь   у в а г у !!!

Особливості проведення ЗНО, зокрема  щодо пункту 4 розділу ХІ. Порушення процедури проходження або проведення  зовнішнього оцінювання Регламенту  роботи пункту  проведення ЗНО в 2019 році, затвердженого наказом УЦОЯО від 16.01.2019 №8 в, а саме:

«4.  Учасник позбавляється права на виконання сертифікаційної роботи, якщо він:

1) має небезпечні предмети та /або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я учасників;

2) використовує в пунктів ЗНО засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;

3) протягом часу відведеного для виконання сертифікаційної роботи:

заважає іншим учасникам виконувати сертифікаційну роботу;

спілкується з іншими учасником під час виконання сертифікаційної роботи;

списує відповіді на завдання сертифікаційної роботи  в іншого учасника;

виносить з аудиторії матеріали зовнішнього оцінювання (зошит із завданнями сертифікаційної  роботи, його окремі аркуші (частини аркушів), бланк(и) відповідей);

має при собі та /або на робочому  місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені порядком роботи пункту проведення зовнішнього оцінювання (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник повідомив працівникам  пункту ЗНО до початку виконання  сертифікаційної роботи);

4) не виконує вказівки та вимоги працівників пункту ЗНО щодо  процедури проходження зовнішнього оцінювання;

5) псує майно закладу  чи осіб, які перебувають у пункті ЗНО.

  1. Учасник, стосовно якого прийнято таке рішення, повинен здати бланк(и) відповідей  старшому інструктору та залишити аудиторію.

Після оформлення  документів учасник  повинен залишити пункт ЗНО».

Такі ж вимоги застосовуватимуться і до учасників пробного тестування (16 та 23 березня 2019 року).

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви