Підготовчі курси

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ –

ЗАПОРУКА ГЛИБОКИХ ЗНАНЬ ТА УСПІШНОГО ВСТУПУ ДО КОЛЕДЖУ

Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії, відповідно до чинного законодавства, здійснює підготовку громадян України до вступу у вищі навчальні заклади.

З цією метою щороку організовуються і діють підготовчі курси для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів), завданням яких є поглиблене вивчення навчального  матеріалу за програмами вступних випробувань і підготовка слухачів до усвідомленого вибору майбутньої професії.

У 2019 році плануємо провести Літні підготовчі курси, які розпочнуть роботу 24 червня і завершаться 06 липня. Заняття будуть проводитись щоденно (крім неділі) з 9.00 до 14.00 години.

Випускники підготовчих курсів, крім глибоких, грунтовних знань, які допоможуть вступити на омріяну спеціальність, отримають право на пільги, передбачені Правилами прийому до коледжу.

Зарахування на підготовчі курси здійснюється без складання вступних випробувань, за поданою заявою. Обсяг навчальних годин складає 150 годин, із яких 72 години – аудиторні заняття. Навчання на підготовчих курсах платне : орієнтовно 600 гривень за весь період навчання.

Зміст   підготовчих   курсів   визначається   навчальними   програмами   з   конкурсних предметів   (визначених  правилами  прийому)   і   передбачає  поглиблене засвоєння слухачами їх положень, а саме:

  • українська мова (при вступі на всі спеціальності);
  • історія України (при вступі на спеціальності  081 Право та 201Агрономія);
  • математика (при вступі на спеціальності  072 Фінанси, банківська справа та страхування,  071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 073 Менеджмент.

Коледж надає слухачам можливість користування навчальними приміщеннями, обладнанням    та    іншими    засобами    навчання    на   умовах,    визначених    правилами внутрішнього розпорядку.

За потреби, слухачам підготовчих курсів надається місце в гуртожитку.

Для запису на підготовчі курси  необхідно  подати заяву на ім’я директора у паперовій формі (бланки в приймальній комісії коледжу) або надіслати заяву на електронну адресу acup@ukr.net, скачавши її бланк за цим посиланням:

Заява на підготовчі курси

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви