KERNEL – шлях до успіху

Неможливо переоцінити роль агарного сектору в економіці України. За роки незалежності України рівень аграрного виробництва значно виріс. Вирішальним поштовхом стало введення новітніх технологій у виробництво та переробку сільськогосподарської продукції. Однією з перших інноваційних аграрних компаній була компанія «Kernel» – провідний у світі та найбільший в Україні виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію Кернел експортує більш ніж в 60 країн світу.

19 квітня 2019 року студенти-технологи мали можливість відвідати ПРАТ «Полтавський олійноекстракційний завод  – КЕРНЕЛ ГРУП».

Спочатку  змістовну екскурсію по виробничим цехам заводу провів заступник директора з виробництва ПРАТ «ПОЕЗ – Кернел Груп» Кравцов Максим. Студенти побачили процес виготовлення олії. Цікаво, що компанія створює олію торгових марок, таких як: «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак», «Blanc», «Kernel», «Premi».

Потім молодь мала змістовну розмову з головним агрономом кластеру «Полтава – Південь» Кузнєцовим Олександром. Обговорювались питання, які стосуються майбутньої професії та перспектив кар’єрного росту.

«Головне завдання агронома, як і медичного працівника, – не нашкодити» – зазначив Олександр.

Про розвиток та історію компанії розповідала Бардзік Олена, яка відповідає за комунікації підприємства. «Kernel» за допомогою різних тренінгів дає можливість розвиватися працівникам та співробітникам в усіх напрямках. Витривалість, довіра, впевненість, жага до знань – основні риси командної роботи.

Студенти-технологи були у захваті від цієї екскурсії. Дуже радує той факт, що такі великомасштабні компанії піклуються про розвиток майбутніх фахівців. Можливо, комусь пощастить працювати в цій чудовій команді.

Такі компанії як «Kernel» – це майбутнє українського аграрного бізнесу.

Від імені студентів та адміністрації Коледжу управління, економіки і права Полтавської Державної Аграрної Академії висловлюємо глибоку вдячність керівництву «Кернер-Груп» за можливість побувати на сучасному підприємстві світового значення та за змістовну бесіду і поради щодо майбутньої професії.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви