Всеукраїнський тиждень права

12 грудня 2018 року студенти та викладачі юридичного відділення спільно з  представником Першого полтавського МЦ з надання БВПД для студентів економічного відділення Коледжу провели бесіду на тему:  «Незнання закону не звільняє від відповідальності!». Студентам надали інформацію про  найпоширеніші правопорушення серед молоді та наголосили на відповідальності, яка настає за їх учинення.

DSC_4870 DSC_4891

У рамках проведення заходів з протидії булінгу та у зв’язку з розглядом і прийняттям Верховною Радою України Законопроекту № 8584 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», студенти юридичного відділення провели інформаційну бесіду й поширили серед студентів коледжу буклети «Стоп булінг!»

DSC_4931 DSC_5009

13 грудня 2018 року працівники відділу організаційної роботи, документування та контролю ГТУЮ в Полтавській області  для студентів Коледжу провели захід   «Скажемо булінгу – ні!».

Усім охочим надали правові консультації та поширили відповідні інформаційні матеріали.

IMG_3960IMG_3961

 

 

Членами Волонтерського загону «ФЕМІДА» Коледжу для студентів навчального закладу проведено акцію «Я маю право знати». Учасникам ставили питання, чи знають вони права студентів. За результатами опитування  з метою підвищення рівня обізнаності молоді розроблені та поширені буклети «Права та обов’язки  студентів».

DSC_5064

 

Для студентів менеджерського та економічного відділень Коледжу продемонстровано  документальний фільм «Захист прав людини в Україні», після перегляду обговорено його зміст. Студенти сміливо висловлювали свої думки, дискутували, пропонували переконливі аргументи, робили спільні висновки.

Метою заходу було ознайомити студентів із Загальною Декларацією прав людини, а також привернути увагу до неухильного дотримання прав людини і громадянина в Україні.

DSC_5105

13 грудня 2018 року відбулася зустріч за круглим столом щодо проблем торгівлі людьми, насильства в сімї, запобігання дискримінації та булінгу за участю студентів та викладачів юридичного відділення Коледжу, а також представників відділу боротьби, пов’язаного з торгівлею людьми, та відділу протидії наркозлочинності   ГУ НП України в Полтавській області.

Учасники круглого столу анонсували  випадки торгівлі людьми, пов’язані з сексуальною та трудовою експлуатацією, випадки торгівлі дітьми, відповідальність за зловживання  наркотичними засобами та їх реалізацію.

Також обговорили проблеми насильства в студентському середовищі, навчили розрізняти його види та розробляти відповідну стратегію поведінки в ситуаціях ризику, аргументувати свої дії із запобігання насильства на основі власної відповідальності, виокреслили механізм захисту своїх прав та вміння їх захищати,  пояснили, як діяти, коли ти став жертвою чи свідком булінгу.

DSC_5056

У бібліотеці Коледжу організовано виставку юридичної літератури. Серед представлених матеріалів мають місце законодавчі акти, періодичні видання, буклети на правову тематику.

Усі бажаючі мають змогу ознайомитися з новинками законодавства та отримати консультації з юридичних питань.

IMG_3916

З метою розвитку та формуванню загальних і спеціальних правових компетентностей майбутніх правників  викладач юридичних дисциплін Любченком О.О. провів бесіду для студентів 2 курсу юридичного відділення на тему: «Конституційні права і свободи громадян». Студенти взяли участь в обговоренні питань щодо реалізації конституційних прав і свобод громадян, підготували презентації, доповіді із запропонованої тематики, дискутували та робили спільні висновки.

IMG_3947

 

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви