Плідна співпраця з Полтавською державною аграрною академією

Відділення менеджменту і технології сільськогосподарського виробництва  Коледжу тісно співпрацює з Полтавською державною аграрною академією.

Протягом останніх тижнів студенти зі спеціальності «Агрономія» навчальні практики проходили на базі факультету агротехнологій та екології, та інженерно-технологічного факультету.

У рамках навчальної практики з технології в галузях рослинництва студенти 32-ТО групи  відвідали  теплицю з регульованим кліматом.  Екскурсію провів декан факультету агротехнології та екології Маренич М.М. та викладач кафедри рослинництва Юрченко С.О. Студенти поглибили знання з вирощування продукції у спорудах закритого ґрунту та дізнались про плани вдосконалення теплиці, та результати дослідної роботи, яка в ній проводиться.

В інший день студенти цієї ж групи відвідали науково-дослідницьку лабораторію якості зерна ПДАА. Екскурсію проводила доцент кафедри рослинництва – Бараболя О.В. Студенти ознайомились із обладнанням лабораторії та методами і прийомами оцінки якості зерна.

Студенти  22-ТО та 31-ТО груп проходили навчальну практику з тракторів, автомобілів та с/г машини на базі інженерно-технологічного факультету академії. Майбутні агрономи ознайомилися з лабораторією з виготовлення деталей, а також з лабораторією зернозбиральних машин. Студенти під час практики мали змогу набути навичок практичного водіння трактору під керівництвом інструкторів Логвиненка В.В.  та Лютого Т.Г.

Дуже цікавим виявилось для студентів відвідування музею гірьового спорту, де тренер успішних спортсменів Мороз О.А. розповів унікальні історії появи експонатів музею та про залучення молоді до гирьового спорту.

На факультеті агротехнологій та екології, з майбутніми агрономами було проведено профорієнтаційну бесіду  щодо перспектив продовження навчання в ПДАА та реалій обраної професії. Бесіду проводили: декан факультету агротехнологій та екології, Маренич М.М., заступники декана Ляшенко В.В.  та  Пономаренко С.В.

Майбутнi фермери-технологи вкотре переконались у вiрному виборі майбутньої професії.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви