УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «ОСВІТА 2018»

13 листопада 2018 року представники приймальної комісії та студентського колективу коледжу брали участь у традиційній щорічній виставці-презентації навчальних закладів міста «Освіта 2018». Цей захід проводився Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у виставковій залі міського будинку культури  в рамках загальноміських заходів по профорієнтації молоді та популяризації навчальних закладів м.Полтави.

Окрім висвітлення інформації про наш навчальний заклад на стендах, демонстрації профорієнтаційних роликів, поширення рекламних матеріалів, студентами коледжу серед відвідувачів виставки проведено цікавий флеш-моб Селфі-Instagram, учасники якого більше дізнавалися про спеціальності, реєструвались у спеціально створеній групі в Instagram та отримували солодкі подарунки.

Студентка юридичного відділення коледжу Сотнікова Валерія  в ході концертної програми творчих колективів навчальних закладів подарувала відвідувачам виставки чарівну піснею «За лісами, за горами» .

photo_2018-11-15_11-31-31 photo_2018-11-15_11-32-16

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви