Тиждень циклової комісії юридичних дисциплін

Зустріч із спеціалістами Головного територіального управління юстиції в Полтавській області

Провідні спеціалісти Головного територіального управління юстиції в Полтавській області провели правоосвітницький захід «Професія юриста в сучасних реаліях» зі студентами юридичного відділення, де ознайомили майбутніх юристів з основними завданнями та напрямами діяльності ГТУЮ в Полтавській області та функціональними повноваженнями відділів ДРАЦС і ДВС. Працівники наголосили студентам про можливість проходження стажування в органах юстиції.

Показ документального фільму

В рамках тижня циклової комісії юридичних дисциплін студентам першого і другого курсів юридичного відділення було запропоновано до перегляду документальний фільм, присвячений діяльності Української Гельсінської Групи (УРР – УРС). Студенти отримали можливість ознайомитись з зародженням і розвитком правозахисного руху в Україні.

Студенти – правники провели превентивні заходи

Майбутні юристи, студенти четвертого та третього курсів провели попереджувальні заходи серед студентів молодших курсів юридичного, економічного та відділення менеджерів, де розказали основні ознаки адміністративних правопорушень, які найбільш часто зустрічаються серед підлітків та акцентували увагу на відповідальність за їх вчинки.

Студенти ознайомилися з роботою Апеляційного суду Полтавської області

Майбутні юристи відвідали Апеляційний суд Полтавської області з метою ознайомлення з структурою суду та напрямами його діяльності.

Семінар – практикум «Судовий розгляд цивільних справ»

Студенти юридичного відділення мали змогу поєднати теоретичні заняття з практикою у Октябрському районному суді міста Полтави. Працівники суду ознайомили студентів з роботою секретаря судового засідання та веденням діловодства в суді.

Студенти коледжу моделювали судове засідання

Студенти – правники спробували себе в ролі суддів, прокурорів, адвокатів під час моделювання судового засідання в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області. Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ, Оксана Миколаївна Корсун, яка була присутня під час судового засідання, детально проаналізувала роботу майбутніх юристів та акцентувала увагу на тонкощах судового процесу, які є важливими для професії юриста.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви