КОЛЕДЖ  ПРИЙНЯВ  ПОВАЖНИЙ ФОРУМ

У післясвяткові для Полтави дні Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії приймав поважних гостей з усієї України. На базі нашого навчального закладу 25-26 вересня проходило об’єднане засідання навчально-методичних комісій аграрних технікумів і коледжів зі спеціальностей «Право» і «Менеджмент», яке було організоване Державною установою «Навчально-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення  діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». До коледжу завітали заступники директорів з навчальної роботи, завідувачі юридичних та економічних відділень навчальних закладів з Київської, Сумської, Чернігівської, Черкаської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської та Рівненської областей під керівництвом голови навчально-методичних комісії зі спеціальностей «Право» і «Менеджмент», методиста ДУ «НМЦ  інформаційно- аналітичного забезпечення  діяльності ВНЗ «Агроосвіта», методиста вищої категорії Трісунової Тетяни Василівни.

Програма засідання була дуже насиченою і передбачала вирішення актуальних питань підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями «Право» і «Менеджмент». З доповідями за програмою засідання виступили методист коледжу Левківський М.М., викладач коледжу, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, доктор педагогічних наук Кононец Н.В, директор представництва  Вищої Школи Господарки м.Бидгощ (Польща) в Україні, кандидат економічних нау Докучаєв О.А., заступник директора з навчальної роботи ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки і менеджменту ім.О.Майнової Петренко Ю.В, голова циклової комісії юридичних дисциплін Коледжу Подільського ДАТУ  Катушинська Л.С.

В перервах між засіданнями гості коледжу мали змогу ознайомитися із матеріально-технічною базою коледжу та історичними пам’ятками нашого прекрасного міста.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви