Навчаємося на виробництві

Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців неможливе без якісної практичної підготовки, однією з форм якої є навчання на виробництві. 19 квітня студенти груп 21-ТО, 12-ТО, 22-ТО, 33-ТО  відвідали Харківський тракторний завод, де ознайомилися з його історією, організаційною структурою, виробничими потужностями та технологічним процесом зборки легендарних тракторів «ХТЗ». Навчання майбутніх фермерів разом із викладачами циклової комісії менеджменту і технології с/г виробництва проводив головний конструктор заводу Шаповалов Юрій Костянтинович.

Під час виробничої екскурсії студенти та викладачі дізнались  і про те, що завод, який є в Україні єдиним виробником тракторів, має  проблеми, пов’язані з поставками комплектуючих, зниженням обсягів замовлень, кризою кадрів тощо. Однак, незважаючи на складнощі, у 2017 році завод спрацював прибутково та продовжує випускати машини, призначені для виконання найрізноманітніших робіт у багатьох галузях промисловості, сільського та комунального господарства, будівельної сфери.

Дякуємо керівництву ХТЗ за змістовну та цікаву екскурсію і бажаємо успіхів у розвитку високотехнологічного вітчизняного виробництва!

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви