Проведено черговий день відкритих дверей

24 березня 2018 року Коледж управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії в черговий раз привітно зустрів гостей Дня відкритих дверей. Цей захід в нашому навчальному закладі проводиться регулярно – в четверту суботу кожного місяця.

Цього разу до коледжу завітали багато учнів випускних класів середніх шкіл з Полтави, Кременчука, Карлівського,  Новосанжарського, Котелевського, Великобагачанського районів. Враховуючи важливість події – вибір місця навчання, майбутніх вступників супроводжували численні родичі та знайомі.

Програма Дня відкритих дверей була насичена та змістовна. Від імені всього колективу коледжу гостей привітала заступник директора з навчальної частини Старченко Юлія Анатоліївна. З інформацією про історію, сьогодення коледжу, умови навчання, побуту та дозвілля студентів виступив відповідальний секретар приймальної комісії Левківський М.І.. Про спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців у коледжі розповіли завідувачі відділень.

Спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування» презентувала завідувач економічним відділенням, кандидат філософських наук Кононенко Т.М.

Спеціальності «Менеджмент» та «Агрономія» презентувала завідувач відділення менеджменту і технології сільськогосподарського виробництва Корилюк С.І.

Про спеціальність «Правознавство» розповіла завідувач юридичним відділенням Скорик С.В.

Для тих присутніх, які вибрали наш коледж для  вступу на навчання було цікавим детально ознайомитись з Правилами прийому та особливостями зарахування в число студентів у 2018 році. Їхній інтерес задовольнила Старченко Ю.А., яка представила відеопрезентацію основних положень вступної кампанії.

Після завершення офіційної частини Дня відкритих дверей гості мали можливість поспілкуватися з керівництвом навчального закладу, членами приймальної комісії, представниками студентського самоврядування і отримати відповіді на всі питання щодо вступу до коледжу та соціально-побутових умов студентів.

Крім того, всі бажаючі мали змогу записатися на курси для підготовки до вступу, які будуть працювати в коледжі з 25 червня по 7 липня 2018 року.

На завершення Дня відкритих дверей для гостей організували огляд матеріально-технічної бази коледжу та екскурсію до гуртожитку, де будуть проживати всі, хто навчатиметься в нашому навчальному закладі.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви