Робочі будні практики

Під час навчальної практики з тракторів та сільськогосподарських машин, метою якої є вивчити механізовані технологічні процеси вирощування та збирання окремих сільськогосподарських культур та ознайомитися з технологічними процесами виготовлення деталей сільськогосподарських машин, 30.03.2018 року студенти груп 12-21 ТО відвідали інженерно-технологічний факультет ПДАА.

На території 3-го корпусу академії доцент кафедри експлуатації машин та обладнання Ляшенко Сергій Васильович ознайомив з начіпними агрегатами, які призначені для використання в польових умовах для різних операцій, їх будовою та спеціалізацією,  показав власну розробку – культиватор-глибокорозпушувач, за допомогою якого можна збільшити врожайність на 20-25%.

В навчальній аудиторії було продемонстровано роботу двигуна трактора МТЗ-80 в розрізі та магістерську роботу – механізм стаціонарного подрібнювача, який призначений для переробки деревини, зокрема відходів. Продуктом виходу даної установки є тирса, яка надалі може використовуватися для опалення приміщень. Дану розробку студенти академії назвали «Бобер».

Майбутні технологи вивчили особливості використання та технічне обслуговування сільськогосподарських машин, що допоможе краще засвоїти загально-професійні та професійно-теоретичні знання і практичні навички з підготовки кваліфікованих робітників трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви