Здобуваємо практичний досвід з ветеринарії

Невід’ємною складовою підготовки фахівців зі спеціальності 201 “Агрономія”, спеціалізації «Організація і технологія ведення фермерського господарства» є проходження навчальних практик, мета яких – закріпити набуті знання в умовах, максимально наближених до професійної діяльності, формування в майбутніх спеціалістів умінь і навичок, необхідних для плідної професійної роботи.

У період з 19 по 26 березня студенти групи 22-ТО проходили навчальну практику з ветеринарії та зоогігієни сільськогосподарських тварин на базі факультету ветеринарної медицини Полтавської державної аграрної академії.

Практичні заняття для студентів проводили:

  • декан факультету ветеринарної медицини ПДАА,  доктор ветеринарных наук, професор – Кулинич Сергій Миколайович 
  • викладач «Основ ветеринарії та зоогігієни сільськогосподарських тварин» Коледжу управління, економіки і права ПДАА – Стегній Тетяна Миколаївна.

Навчальна практика була цікавою, різноманітною, насиченою екскурсіями та досить пізнавальними зустрічами.

19.03 студенти відвідали лабораторії факультету ветеринарної медицини ПДАА, кафедру хірургії та  паталогоанотомічну залу.

20.03 було проведено екскурсію до ВАТ “Полтаваплемсервіс”. Студенти ознайомилися із технологією виробництва та зберігання племматеріалу для відтворення поголів’я великої рогатої худоби та свиней на племінних і товарних підприємствах. Розведення племінного поголів’я великої рогатої худоби та свиней з високим генетичним потенціалом вітчизняної та зарубіжної селекції, а саме: Українська червоно-ряба молочна порода ВРХ,  Голштинська (європейської селекції) порода ВРХ,  Велика біла порода свиней.

21.03 старшим викладачем кафедри терапії імені професора П.І. Локеса факультету ветеринарної медицини ПДАА. Терезією Петрівною Локес-Крупкою була проведена цікава екскурсія по лабораторіях кафедри.

Доцент Кравченко Сергій Олександрович продемонстрував студентам особливості ультразвукової діагностики органів черевної порожнини тварин.

23.03 студенти мали змогу спостерігати за проведенням оперативного втручання, а саме: стерилізації кішки, яка проводилася на кафедрі терапії імені професора П.І.Локеса.

Підбиваючи підсумки проходження навчальної практики, було проведено захист звітів студентами групи 22-ТО відділення менеджменту і технології сільськогосподарського виробництва.

Практика стала фундаментом для формування готовності майбутніх фахівців до здійснення професійної діяльності.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви