Виробнича практика – крок до майбутньої професії

Підбиваючи підсумки проходження виробничої практики, було проведено захист звітів студентами ІІІ курсу економічного відділення спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Оціночна діяльність».

Під час виробничої практики студенти мали можливість ознайомитись із практичною складовою роботи спеціалістів у сфері фінансів та оціночної діяльності. Результати проходження практики студенти представили у формі звіту, доповіді та презентації. Під час захисту випускники демонстрували фото, де вони працювали на робочих місцях, ділились враженнями, своїми думками про організаційну та практичну роботу з документами, розповідали про труднощі, з якими довелось зустрітися та способи їх подолання.

Процедура захисту практики також передбачала відповіді на запитання, які стосувалися виконання завдань програми практики. Студенти виявили вміння і навички самостійно проектувати і здійснювати професійну діяльність у рамках обраного напряму підготовки.

Практика стала фундаментом для формування готовності майбутніх фахівців до здійснення професійної діяльності, потреби здобувати і застосовувати нові теоретичні і методичні знання й одночасно засвоювати передовий досвід. Випускники, закріпивши здобуті в коледжі базові аспекти майбутньої професії, продемонстрували набуті навички практичної роботи в умовах реальних підприємств і організацій.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви