Практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК»

15 березня 2018 р. на базі Полтавської державної аграрної академії відбувся практичний семінар «Засоби сучасних online-технологій та інформаційних систем в АПК».

1

Викладачі циклової комісії менеджменту та технології сільськогосподарського виробництва ознайомились з інноваційними можливостями системи обліку, аналізу та планування діяльності аграрного підприємства на платформі «Soft.Farm».

Система «Soft.Farm» побудована на хмарних технологіях та створена для комфортної роботи агрономів, зоотехніків, технологів та економістів при виконанні складних розрахунків, ведення обліку та аналізу великих масивів даних.

2

Учасники семінару ознайомилися із можливостями системи електронних торгів, та пройшли реєстрацію на сайті agroxy.com. ТОВ «Агроксі Україна»  створено у 2016 році за участі британської компанії Agroxy Limited з метою створити прозорий і доступний інструмент електронної торгівлі агропродукцією, а також формування на основі таких торгів реального внутрішнього індексу цін на агропродукцію.

Наші викладачі мали можливість спостерігати демонстрацію дронів.

3

Дрони застосовують у сільському господарстві для обробки полів та садків засобами захисту рослин. Вони можуть летіти на заданій висоті над рослинами, розпорошувати задану норму хімікатів або вносити біологічні організми, наприклад, трихограму. Тут використовуються сенсори, що дозволяють безпілотнику регулювати висоту польоту в міру зміни топографії і географії і, таким чином, уникати зіткнень з різними об’єктами. В результаті зменшується кількість препаратів, і сільгоспвиробники економлять бюджет. Знімки, зроблені дронами, можуть показати вегетаційний розвиток посівів, виявити проблемні зони, що дозволяє поліпшити агротехнологію.

Викладачі циклової комісії набули практичних навичок у роботі засобів сучасних оnline-технологій, інформаційних систем в АПК та отримали сертифікати НМЦ «АГРООСВІТА».

4

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви