РОЗПОЧИНАЮТЬ РОБОТУ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ  

10 лютого 2018 року в коледжі розпочинають роботу зимові підготовчі курси. Вони організовуються для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 класів)  з метою поглибленого вивчення навчального  матеріалу за програмами вступних випробувань і підготовки слухачів до усвідомленого вибору майбутньої професії.

Навчання на зимових підготовчих курсах буде проводитися по суботах – у вільні від уроків у школах дні. Заняття розпочинаються о 9.00  годині і будуть закінчуватися  о 14.05 годині. Триватимуть підготовчі курси до 28 квітня.

Для вивчення на підготовчих   курсах виносяться предмети, які в Правилах прийому визначені як конкурсні:

  • українська мова (при вступі на всі спеціальності);
  • історія України (при вступі на спеціальності 081 Право та 201Агрономія);
  • математика (при вступі на спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування,  071 Облік і оподаткування, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 073 Менеджмент.

Випускники підготовчих курсів, крім глибоких, грунтовних знань, які допоможуть вступити на омріяну спеціальність, отримають право на пільги, передбачені Правилами прийому до коледжу.

Зарахування на підготовчі курси здійснюється без складання вступних випробувань, за поданою заявою. Обсяг навчальних годин складає 150 годин, із яких 72 години – аудиторні заняття. Навчання на підготовчих курсах платне : орієнтовно 600 гривень за весь період навчання.

Коледж надає слухачам можливість користування навчальними приміщеннями, обладнанням    та    іншими    засобами    навчання    на   умовах,    визначених    правилами внутрішнього розпорядку.

За потреби, слухачам підготовчих курсів надається місце в гуртожитку.

Для запису на підготовчі курси  необхідно  подати заяву на ім’я директора – завчасно або в день початку занять, в паперовій (бланки в приймальній комісії коледжу) або електронній (зразок на сайті коледжу) формі.

За довідками звертайтесь до приймальної комісії коледжу (м.Полтава, Першотравневий проспект, 10, кабінет 15) або за телефонами 095- 423 24 77,  60-75-84.

Зробіть крок назустріч своїй мрії – навчайтесь на підготовчих курсах.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви