ЗАПРОШУЄМО  НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

В суботу, 27 січня 2018 року,   Коледж управління, економіки  і права Полтавської державної аграрної академії проводить черговий День відкритих дверей.

В цей день гості коледжу ознайомляться з історією і сьогоденням нашого навчального закладу, спеціальностями, за яким здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу та навчання. Ви зможете поспілкуватися з керівництвом навчального закладу, членами приймальної комісії, представниками студентського самоврядування і отримати відповіді на всі питання щодо вступу до коледжу та соціально-побутових умов студентів.

Також, всі бажаючі зможуть записатися на зимові підготовчі курси, які працюватимуть при коледжі по суботах з 10 лютого до 28 квітня 2018 року.

Навчання на курсах дозволить Вам  краще підготуватись до державної підсумкової атестації в школі та до вступу в коледж, отримати передбачені Правилами прийому пільги.

 

Запрошуємо учнів 9, 10, 11-х класів та їхніх батьків відвідати наш та зробити перший крок для вступу до одного з найпрестижніших вищих навчальних закладів Полтавщини –Коледжу управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії.

Чекаємо вас за адресою: м.Полтава, проспект Першотравневий, 10, навчальний корпус №1.

Початок о 10.00 годині.

Довідки за телефонами: (0532) 60-75-84, 56-90-87,  095-423-24-77

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви