УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ «ОСВІТА»

16 листопада  делегація коледжу взяла  участь у традиційній виставці-презентації навчальних закладів «Освіта», яку щорічно проводить Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в приміщенні виставкової зали міського Будинку культури Полтави.

За допомогою стендів, відеопрезентації та роздаткового матеріалу представники приймальної комісії та студентського колективу коледжу ознайомили бажаючих з нашим навчальним закладом, зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, умовами вступу, навчання та проживання студентів коледжу. Присутні випускники шкіл, їх батьки та усі, кого цікавить питання вибору майбутньої професії, отримали від відповідального секретаря приймальної комісії коледжу поради, як вступити до нашого навчального закладу і здобути сучасні, престижні спеціальності. А студенти коледжу Голіченко Віка, Матвієва Ліана, Превар Сергій з перших вуст розповіли про нашу студентську родину, навчання та дозвілля студентів.

Особливий інтерес у присутніх викликав виступ,  в рамках представлення виховної роботи навчальних закладів, студентки нашого коледжу Коваленко Анни-Марії, яка зачарувала всіх своїм чарівним голосом та виконавською майстерністю, заспівавши зі сцени виставкової зали пісню «Зозуля».

01_20171116_115556

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви