ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

20 травня 2017 року наш навчальний заклад гостинно відкрив двері для всіх бажаючих – відбувся черговий день відкритих дверей. На захід прибули учні випускних класів та їхні батьки із загальноосвітніх шкіл з м.Полтава, Полтавського, Чутівського, Миргородського, Машівського, Карлівського, Диканьського, Шишацького районів, з харківської та Сумської областей.

Перед початком офіційної частини до уваги присутніх було представлено відеопрезентацію навчального закладу. Під час пленарної частини заходу перед присутніми виступила директор коледжу Козаченко Олена Михайлівна, яка ознайомила потенційних абітурієнтів та їх батьків з історією та сьогоденням навчального закладу, його матеріально-технічною базою, кадровим забезпеченням, умовами навчання та побуту студентів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Старченко Ю.А. презентувала спеціальності, за якими коледж здійснює підготовку фахівців, умови вступу на навчання та порядок зарахування, перелік пільгових категорій абітурієнтів, які користуються спеціальними правами при зарахуванні. Вона також анонсувала роботу літніх підготовчих курсів, які дозволять вступникам правильно зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціальності, підвищити готовність до вступних іспитів та свій загальноосвітній рівень. Адже саме ці показники є визначальними у конкурсному відборі вступників.

На завершення зустрічі всі бажаючі мали змогу поспілкуватися із завідувачами відділень, викладачами та членами студентської ради коледжу, записатися на підготовчі курси, здійснити екскурсію по кабінетах та лабораторіях коледжу, відвідати студентський гуртожиток.

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви