Monthly archives for Грудень, 2017

Вітання директора!

«Я маю право»

У рамках реалізації загальнонаціонального правоосвітницького проекту «Я маю право» та Всеукраїнського тижня права представники відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Полтавській області 6 грудня 2017 року ознайомили студентів коледжу з умовами працевлаштування в органах юстиції.

Права людини

З метою реалізації заходів, присвячених Всеукраїнському тижню права, для студентів першого курсу юридичного відділення провідним спеціалістом Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Ражик проведено годину спілкування на тему: «Права людини». Захід спрямований на підвищення рівня правової обізнаності студентської молоді.

Профілактична лекція: «Попередження с...

6 грудня 2017 року працівник відділу ювенальної юстиції ознайомив студентів першого курсу юридичного відділення з нормами адміністративного та кримінального законодавства щодо відповідальності неповнолітніх за вчинення правопорушень та дав відповіді на поставлені з даної проблеми питання.

Книжково-інформаційна виставка

З метою підвищення ролі правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, виховання в студентів поваги до закону й прав людини в бібліотеці коледжу проведено книжково-інформаційну виставку «Права людини». Матеріали виставки – декларація прав людини, нормативно-правові акти з питань реалізації й захисту прав людини серед молоді, запобігання проявам асоціальної поведінки в молодіжному середовищі.

Вчимося робити добро!

19 грудня 2017 року на День Святого Миколая дирекція коледжу разом зі студентською родиною привітали студентів пільгових категорій і студентів-сиріт та вручили їм подарунки.

Готуємо рослини до зими

В рамках проведення навчальної практики з технології галузі рослинництва  cтуденти 21-ОВ групи ознайомилися із системою інтенсивного садівництва, сезонним доглядом рослин. На занятті студенти вивчили основні методи обрізки та підготовки винограду до зимівлі.

Дискутуємо з іноземцями

Discussion with foreigners There was a regular meeting of the discussion English club with foreigners. This time, our guests was Joseph, a businessman from France. The topic of the discussion is “Making Business in Ukraine and Europe”. It was interesting for our students to take the experience of successful businessman in Europe. English language is […]

Увага! Для студентів 2-х курсів колед...

Шановні студенти! Ознайомтеся з інформацією щодо пробного та основного ЗНО, яка розміщена у файлі презентації “Урок-2018″. Уважно прочитайте ТОП 10 запитань та відповідей щодо ЗНО-2018. Виконайте практичні завдання! Ця інформація знаходиться на сторінці офіційної групи нашого коледжу у Facebook: https://www.facebook.com/groups/161195014629172/ Долучайтеся до групи, поширюйте інформацію серед одногрупників. Успіхів!

До уваги студентів коледжу! 

З 01 грудня 2017 року вартість проживання  у гуртожитку    для студентів коледжу  складає – 392 грн.  Це пов’язано з підвищенням розміру академічних стипендій  з 01 листопада 2017 р.  до 980 грн. в місяць. Вартість проживання студентів у гуртожитку складає  не більше 40% від розміру стипендії     (980 грн  х  0.40% =  392 грн. )

Оберіть мову

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishUkrainian

Архіви